Шевчук Володимир Степанович. Круглий стіл щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари

Круглий стіл щодо обговорення ряду аспектів стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари на 2016 – 2020 роки.
Зустріч проводить Шевчук Володимир Степанович, керівник Громадської організації “Дитячо-юнацький спортивний клуб “Хортинг-Бровари” (1год 10хв):

Дата проведення: 03 лютого 2016 року
Час проведення: 16:30
Місце проведення: Гагаріна, 18 зал засідань на ІІІ поверсі

Порядок денний:
1.Вступне слово. Сучасний стан та проблемні питання національно- патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари.
2. Налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно- патріотичного виховання. 3.Проблемні питання та впровадження програми національно- патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари на 2016 – 2020 роки.
4. Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари на 2016 – 2020 роки.
5. Створення Координаційної ради для забезпечення оптимальної скоординованої діяльності органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань у сфері національно-патріотичного виховання;
6. Визначити, або створити «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді Броварської міської ради» залучивши до його діяльності представників громадськості.
7. Ознайомлення з комплексною соціальною програмою національно- патріотичного виховання дітей та молоді у місті Бровари на 2016 – 2020 роки.